Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Wykonane na indywidualne zamówienie
Plandeki z oknami

        Nasza firma zajmuje się produkcją plandek z przezroczystej foli. Dzięki połączeniu z tkaniną pcv pozwala na stworzenie plandek, które możemy stosować jako elastyczne okna albo przezroczyste przesłony. Nasze plandeki z oknami idealnie nadają się jako ściany namiotów gastronomicznych oraz elementy barów na plaże oraz innych rozwiązań. Nasza firma może wykonać nawet najbardziej skoplikowane zlecenia. Naszymi atutem jest duże doświadczenie, które pozwoli na optymalizację inwestycji. Dodatkowo produkty, które oferujemy są najwyższej jakości, a technologia wysokich częstotliwości HF wykorzystywana do łączenia materiałów zapewnia odpowiednią estetykę dla tego typu realizacji. Plandeki przeźroczyste powinny być dobrze naprężone i tyko  wtedy mają one estetyczny wygląd, Dzięki odpowiedniej wiedzy i doswiadczeniu oraz unikalnemu w skli kraju parkowi maszynowemu potrafimy wykonac takie zlecenia na najwyższym poziome za rozsadną cenę.

 Cechy produktu:
trudnoplane


Zastosowanie tego produktu:


Zobacz również:

Wykonujemy dobrze naprezone plandeki z oknami PCV

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img