Strona główna Katalog produktów Usługi na zlecenie Zgrzewanie dachów membranowych metodą HF
Katalog produktów: Usługi na zlecenie - Zgrzewanie dachów membranowych metodą HF
image

Dysponujemy odpowiednim zapleczem oraz parkiem maszynowym ( ploter wielkoformatowy 3,1x21,2m oraz mobilną maszyną do zgrzewania HF do wykonywania skomplikowanych zadaszeń membranowych. Nasza maszyna dysponuje odpowiednią mocą umożliwiającą zgrzanie w jednym cyklu do 880cm2 powierzchni. Dzięki technologii zgrzewania HF o dużej mocy uzyskuje się odpowiednio wytrzymałe zgrzewy nawet dla materiałach powlekanych PCV z powłoką PVDF o wytrzymałości na rozrywanie powyżej 8000N/5cm i gramaturze powyżej 1500g/m2 które często są używane w dużych membranach dachowych amfiteatrów itp. Do najbardziej odpowiedzialnych membran stosujemy szerokie na 50mm- 80mm elektrody gwarantujące odpowiednią wytrzymałość połączenia elementów membrany zadaszenia.

Zastosowanie do wykrojów wielkoformatowego plotera kreślącego na płaskiej rozwinietej powierzchni o wymiarach max do 3,1m x 21,2m gwarantuje wierne z projektem wykonanie wykrojów ( brak błędów liniowych jak w przypadku ploterów z mechanizmami bębnowymi) oraz umożliwia precyzyjne wzajemne pozycjonowanie się poszczególnych elementów membrany podczas procesu zgrzewania

Zgrzewarki HF są niezbędne do wykonywania wysokonaprężonych przekryć strukturalnych jakimi są dachy membranowe, a nowoczesne materiały z odpornym na UV i  zabrudzenia pokryciem PVDF wręcz wymuszają stosowanie takiej technologii.

Zastosowanie tego produktu:

  • Budownictwo - Duże Zadaszenia
  • Budownictwo - Biogazownie
  • Budownictwo - Zasłony Bocznych Ścian Wiaty
  • Transport - Plandeki Samochodowe Na Stelaż
  • Sport i Rekreacja - Okrycie Kortów Tenisowych i Boisk
  • Dom i Ogród - Małe Zadaszenia
Produkty podobne
Ta witryna korzysta z plików cookie.
OK, zamykam